products

Optyczny instrument Cyfrowy miernik laboratoryjny lornetki efektywny zakres pomiaru

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KESHILONG
Orzecznictwo: CE, FDA
Numer modelu: GD8406
Minimalne zamówienie: 8szt
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 10-20 dni roboczych
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 300 sztuk / miesiąc
Szczegóły informacji
Efektywny zakres pomiaru: lornetkowy źrenica Dystans: 46-82 mm
lewa lub prawa odległość źrenic: 23-4 1 mm Błąd wskazania: &lt;0,5 mm</span>
Odległość targent: 30 cm ~ ∞ Napięcie elektryczne: DC 3V (2 szt. 5 # baterii AA)

opis produktu

Cyfrowy miernik PH PH Pupilometer do optometrii Instrument Automatyczne wyłączanie i funkcja pamięci GD8406

Funkcje:

Miernik PD & PH jest cyfrowym precyzyjnym przyrządem optycznym do pomiaru PD, PH i VD w procesie optometrii do dopasowywania okularów.
1. t wykorzystuje precyzyjną strukturę optyczną, linia światła jest bardzo przejrzystym i precyzyjnym pomiarem. Wyniki pomiarów są wyświetlane cyfrowo, a wartości pomiaru dla lewego i prawego oka są wyświetlane osobno.
2. Prosta i szybka operacja pomiaru oraz swobodna obsługa bezpośredniej dźwigni regulacji PD są możliwe. Dzięki regulowanej dźwigni wyboru odległości do obserwacji wszystkich odległości widzenia pomiar PD jest prosty i precyzyjny.
3. Po zakończeniu pomiaru funkcja automatycznego wyłączania i funkcja pamięci pozwalają oszczędzać energię i nie tracić danych.
4. Może być również stosowany w jednoocznym lewym i prawym oku oddzielnie.

Dane techniczne:

Dane techniczne
Efektywny zakres pomiaru lornetkowy źrenica
dystans 46-82 mm
lewa lub prawa odległość źrenic 23-4 1 mm
Błąd wskazania <0,5 mm
Odległość targent 30 cm ~ ∞
Napięcie elektryczne DC 3V (2 szt. 5 # baterii AA)
Waga 0,7 kg
Tom 28 (L) x '19 (w) x 10 (H) cm

Detale:

Produkt i usługa


Produkty:

  • Instrumenty okulistyczne: Auto Refraktometr, Phoropter, Auto Projector, Miernik PD, Zestaw Trial Lens, LCD Vision Chart, Jednostka oftalmiczna, Stół oftalmiczny zmotoryzowany, Oftalmoskop, Retinoskop itp .;
  • Urządzenie do testowania soczewki: Auto Lensmeter, tester UV, Blue Blocking Lens Tester, Tester naprężenia itp .;
  • Lens Lab Instruments: Auto Lens Edger, ręczny edger obiektyw, Groover, Lens Driller, Ultrasonic Cleaner, Frame Warmer, szczypce i wkrętaki itp .;
  • Akcesoria: Klocki blokujące soczewki, Interliner itp.

Warunki handlowe:

  • Płatność: TT, Western Union, L / C, Paypal;
  • Czas realizacji zamówienia: 7 - 14 dni roboczych na zamówienie;
  • Gwarancja 1 rok;
  • Standard: ISO, CE, FDA
  • Obsługa po sprzedaży: dożywotnia.

O nas


Od 2005 r. Firma JingGong Optical rozpoczęła wyszukiwanie w Chinach przyrządów optycznych dla hurtowni optycznych i sklepów sieciowych, z wieloletnim doświadczeniem i inwestycjami w tej dziedzinie. Teraz JingGong Optical wprowadza innowacje, produkuje i eksportuje szeroką gamę instrumentów okulistycznych, sprzęt laboratoryjny do kontroli wzrokowej , narzędzia laboratoryjne i akcesoria, jeśli jesteś hurtownikiem optycznym, sklepem optycznym, szpitalem lub laboratorium soczewek, możesz mieć najlepsze rozwiązania z naszej kategorii instrumentów.

Zgodnie ze standardami międzynarodowymi i regionalnymi produkty JingGong Optical są zgodne z instrukcjami ISO, CE i FDA, mają również zasady gwarancji i konserwacji dla każdego produktu, zawsze pracujemy z klientami, aby ulepszyć produkty i technologię.

Nasza wizja: nie uratujemy świata, nie poprawimy wzroku całego człowieka, ale koncentrujemy się na dostarczaniu naszym klientom i użytkownikom końcowym precyzyjnych, wykwalifikowanych, przyjaznych i Najniższe niedrogie instrumenty okulistyczne i przyrządy laboratoryjne do obiektywów. Zawsze słyszymy od naszych klientów, aby znaleźć każdy nawet mały sposób na ulepszenie naszych produktów i usług.

Gwarancja: absolutnie rozumiemy, że martwisz się o potencjalny problem z funkcjonalnością i jakością przyrządów, które kupujesz u nas, nie martw się, wykonujemy 100% QC przed wysyłką, mamy też gwarancję na każdy produkt, kup od nas oznacza zakup 100% satysfakcji.

Personel: Pracownicy, którzy pracują dla nas, mają dobre doświadczenie w przemyśle optycznym, który pracował w produkcji soczewek, który pracował w linii produkcyjnej okularów, nawet zarejestrował optometrystę, nasi pracownicy mogą myśleć z różnych aspektów, zamiast tylko z jednej strony .

Szczegóły kontaktu
jessica

WhatsApp : 8613506517907