Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
3D bezwzorowa automatyczna krawędź obiektywu z 8-calowym kolorowym ekranem dotykowym
| Średnica soczewki: | 22~100mm |
|---|---|
| Średnica koła: | 100mm |
| Prędkość koła: | 16,7 m/s |
3D Patternless Auto Lens Edger 400VA z polerowaniem V
| Średnica soczewki: | 22~100mm |
|---|---|
| Średnica koła: | 100mm |
| Prędkość koła: | 16,7 m/s |
2D JingGong bezwzorcowy obiektyw automatyczny Edger CR39 Szkło PC obiektywy bezwzorcowe obiektywy Edgers SJG-900AD trwały ze skanerem
| Średnica soczewki: | 22 ~ 80 mm |
|---|---|
| Średnica koła: | 90 mm |
| Prędkość koła: | 16,7 m/s |
Obiektyw optyczny o mocy 500 W, obróbka krawędzi skośnych, do soczewek szklanych CR39
| Średnica soczewki: | 22 ~ 100 mm |
|---|---|
| Średnica koła: | 100 MM |
| Prędkość koła: | 16,7 m / s |
SJG-6500 Automatyczna maszyna do cięcia rowków z krawędziami soczewek 400VA 400VA
| Średnica soczewki: | 22 ~ 100 mm |
|---|---|
| Średnica koła: | 100 MM |
| Prędkość koła: | 16,7 m / s |
Modułowa konstrukcja Auto Lens Edger 16,7 m / s Prędkość koła Certyfikat ISO Standard
| Średnica soczewki: | 22 ~ 100 mm |
|---|---|
| Średnica koła: | 100 MM |
| Prędkość koła: | 16,7 m / s |
GD3203 Auto Lens Edger 100mm Średnica koła do soczewek CR39 Glass i PC
| Średnica soczewki: | 22 ~ 100 mm |
|---|---|
| Średnica koła: | 100 MM |
| Prędkość koła: | 16,7 m / s |
Sprzęt do obrzeży soczewek o wysokiej dokładności, automatyczna krawędź soczewki o wadze 49 kg
| Średnica soczewki: | 22 ~ 100 mm |
|---|---|
| Średnica koła: | 100 MM |
| Prędkość koła: | 16,7 m / s |
Optyczna automatyczna krawędź soczewki 8 - 80 mm Średnica soczewki / Automatyczny system poprawiania
| Średnica soczewki: | 8–80 mm |
|---|---|
| Średnica koła: | 100 MM |
| Prędkość koła: | 16,7 m / s |
2D JingGong bezwzorcowy obiektyw automatyczny Edger CR39 Szkło PC Obiektywy bezwzorcowe Obiektywy Edgers SJG-700AD Trwałe ze skanerem
| Średnica soczewki: | 22 ~ 80 mm |
|---|---|
| Średnica koła: | T/T, akredytywa, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Prędkość koła: | 16,7 m/s |

