Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ auto lens groover ] mecz 287 produkty.
-0,50 -0,75 Zestaw pryzmatów optycznych Soczewka ze szkła oftalmicznego
| Materiał soczewki: | Szkło |
|---|---|
| walizka: | Aluminiowa obudowa |
| Dioptria: | -0,25, -0,50, -0,75, -1,00 |
Optyczna maszyna do centrowania soczewki blokującej układ sklepu z lampą LED
| Model: | GD3300 |
|---|---|
| Lampa: | Lampa LED |
| moc: | AC 10 W. |
Pozycjonowana przez CE dwuogniskowa blokada układu soczewki optycznej
| Model: | GD3302B |
|---|---|
| moc: | 1,5 W. |
| Soczewka dwuogniskowa: | można ustawić |
Narzędzia optyka o zwiększonej gęstości Optyczne antypoślizgowe podkładki blokujące soczewki
| Ilość: | 1000 sztuk / rolka |
|---|---|
| Gęstość: | Ulepszony |
| Kolor padów: | Czerwony |
Automatyczne wyłączanie lornetki z baterią AA Cyfrowy miernik PD dla odległości źrenicy
| Pomiar wnz: | Lornetka/monookular |
|---|---|
| Pomiar VD: | Do dyspozycji |
| Automatyczne wyłączanie: | Do dyspozycji |
31 wykresów Obrotowy automatyczny projektor wykresów z halogenową lampą LED
| Odległość projekcji: | 2,0-7m |
|---|---|
| Liczba wykresów: | 31 |
| Powiększenie proekcyjne: | 30X(5M) |
FDA Fotochromowy tester soczewek Czas światła LED 30s 60s
| Wyłącz automatycznie: | 240S |
|---|---|
| Funkcja pomiaru czasu: | 30s,60s, |
| Jednostka Gw: | 0,4 kg |
Przenośna lampa szczelinowa ML-5S1 Aluminiowy futerał do przenoszenia, w kolorach czarnym i białym Soczewka obiektywu: 1X
| Typ mikroskopu: | Zbieżny stereoskop |
|---|---|
| Powiększenie obiektywu: | TRZY kroki powiększenia bębna |
| Oko: | 10X,16X |
Stacja kontroli soczewek 3 w 1 Podświetlenie LED i soczewka o dużym powiększeniu Regulowana pochylona podstawa Progresywny tester soczewek
| Moc: | Zasilacz 5V/2A DC |
|---|---|
| Wymiar: | 230*150*320mm |
| Waga: | 1,65 kg |
RM9000 Minging Premium Auto refraktometr optyczny Keratometr CE FDA Certyfikowany GR8901 / GRK8901
| GR8901: | bez keratometru |
|---|---|
| GRK8901: | z keratometrem |
| Zakres Sph: | -20,00D- + 20,00D |

