Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ lens edger machine ] mecz 85 produkty.
Oftalmoskop do wielokrotnego ładowania sprzętu okulistycznego w aluminiowej obudowie GD9501
| Model: | GD9501 |
|---|---|
| Forma oświetlenia: | Duży punkt, środkowy punkt, mały punkt, czerwony bez |
| Kompensacja dioptrii: | 0 ± 1 ± 2 ± 3 ± 4 ± 5 ± 6 ± 8 ± 10 ± 12 ± 16 ± 20 -25-35D |
Oftalmoskop i retinoskop oftalmiczny Odległość robocza 0,67 m GD9505
| Model: | GD9505 |
|---|---|
| Retinoskop: | YZ24B |
| Odległość robocza: | 67cm |
Łatwy w użyciu oftalmoskop i retinoskop Zasilany prądem zmiennym Obrót smugi o 360 °
| Odległość robocza: | 1m |
|---|---|
| Smuga: | 3 mm-20 mm |
| Oftalmoskop: | 6B |
Retinoskop GD9601 Streak, oftalmoskop retinoskopowy AC220V / 110V Power
| Odległość robocza: | 1m |
|---|---|
| Smuga: | 3 mm-20 mm |
| Seria rotacji: | 360 ° |
Optyczny refraktometr XINYUAN PD 45-85mm Automatyczny pomiar Min.
| GR8904: | bez keratometru |
|---|---|
| Zakres Sph: | -20,00D- + 20,00D |
| Ekran: | 5,7 cala TFT LCD |
Keshilong Narzędzie do pomiaru odległości źrenic Światło refrakcyjne na rogówkę GD8407
| Nazwa handlowa: | Keshilong |
|---|---|
| Model: | GD8407 |
| kolor: | Biały |
Instrument optyczny Cyfrowy miernik PD Lornetka Efektywny zakres pomiaru źrenic
| Efektywny zakres pomiaru: | dwuoczna źrenica |
|---|---|
| Dystans: | 46-82mm |
| odległość źrenic w lewo lub w prawo: | 23-4 1mm |
Funkcja automatycznego wyłączania Cyfrowy miernik PD Szybki pomiar GD8405
| Efektywny zakres pomiaru: | dwuoczna źrenica |
|---|---|
| Dystans: | 45–80 mm |
| odległość źrenic w lewo lub w prawo: | 22,5-40 mm |
Maszyna do badania wzroku LED Przenośny cyfrowy z kolorowym wyświetlaczem LCD
| Model: | GD6205 |
|---|---|
| Rodzaj wyświetlacza: | Tylko cyfrowe |
| Klasa dokładności: | 0,01D |
ARK-810 GD8906 Refraktometr optyczny Szybkie automatyczne skanowanie Przyjazny dla użytkownika projekt
| GR8906: | Auto refraktometr |
|---|---|
| GR8906A: | Ekran dotykowy automatycznego refraktometru |
| GRK8906: | Automatyczny refraktometr / keratometr |

