Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ ophthalmic trial frame ] mecz 285 produkty.
当前域名或者端口未绑定,请到后台绑定,该消息可以在后台自定义!
| Pomiar PD: | Lornetka / Monokular |
|---|---|
| Pomiar VD: | Dostępny |
| Automatyczne wyłączanie: | Dostępny |
Lensometr optyczny PD Tester UV Pomiarowy lensometr optyczny z 7-calowym dotykowym ekranem LCD GD6038 / GD6038A
| Orzecznictwo: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Dostępny |
| drukarka: | Opcjonalny |
Soczewki plastikowe / szklane Rowek soczewki optycznej Moc 80 W Kompaktowy rozmiar GD3600A
| Obiektyw: | CR39, szkło, soczewki PC |
|---|---|
| Głębokość rowka: | 0 ~ 0,7 mm |
| Szerokość rowka: | 0,65 mm |
Projektor wykresu oka z lampą LED, mały rozmiar cyfrowy wykres ostrości wzroku
| Odległość projekcji: | 30 CM, 40 CM |
|---|---|
| Lampa: | DOPROWADZIŁO |
| Rama: | Snellen, dziesiętny i logMAR |
3D bezwzorowa automatyczna krawędź obiektywu z 8-calowym kolorowym ekranem dotykowym
| Średnica soczewki: | 22~100mm |
|---|---|
| Średnica koła: | 100mm |
| Prędkość koła: | 16,7 m/s |
Bezprzewodowy oftalmoskop i retinoskop wielokrotnego ładowania z aluminiową obudową
| stek: | Nastawny |
|---|---|
| Lekkość oświetlenia: | Nastawny |
| Bateria: | podlegające opłacie |
Konwergentna lampa okulistyczna z mikroskopem szczelinowym Lekka, ergonomiczna konstrukcja
| Model: | GD9102 |
|---|---|
| Podanie: | Szpitale i sklepy optyczne |
| Regulacja dioptrii: | -7D- + 7D |
Galileuszowa stereoskopowa cyfrowa lampa szczelinowa Teoria mikroskopu biologicznego GD9230
| Rodzaj: | Mikroskop stereoskopowy Galileusza |
|---|---|
| Powiększenie: | 3 kroki przez obrót bębna |
| Teoria: | Mikroskop Biologiczny |
GD1600 Optometrist Occluder Matowa, przezroczysta powłoka Kolor Długa żywotność
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| kolor: | Matowa przezroczysta powłoka |
| rozmiar: | 23mm |
GD1601 / GD1601H Akcesoria optometryczne Okluder do badania mocy oka
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| kolor: | Czarny matowy lub biały matowy |
| rozmiar: | 23mm |

