Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ ophthalmic trial frame ] mecz 287 produkty.
Instrumenty okulistyczne Lensometer z aluminiową obudową
| Orzecznictwo: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Dostępny |
| Drukarka: | z |
W pełni uszczelniony foropter okulistyczny 330 * 400 * 100 mm Wymiar ze światłem GD8704A
| kolor: | Czarny lub biały dla opcji |
|---|---|
| Jakość: | Najwyższa jakość |
| Moce Kuli: | + 16,75D do 19,00D |
Elektrycznie regulowany stół instrumentalny, okulistyczny stół zmotoryzowany Duża możliwość ładowania
| Silnik: | Silnik prądu przemiennego o dużej mocy |
|---|---|
| Rozmiar tabeli: | 56*48 CM |
| Maksymalne obciążenie: | 65kgs |
FA -6500A XINYUAN Optyczny refraktometr Sprzęt okulistyczny 7-calowy monitor TFT LCD
| Model pomiaru 1: | refraktometria |
|---|---|
| Model 2: | keratometr |
| Model 3: | Krzywizna podłoża soczewki kontaktowej |
Ekran dotykowy TFT Instrumenty okulistyczne Automatyczna drukarka do cięcia papieru GD8909 / GD8909A
| Model pomiaru 1: | refraktometria |
|---|---|
| Model 2: | keratometr |
| Model 3: | Krzywizna podłoża soczewki kontaktowej |
60 * 30 cm Eye Care oftalmic Led 3m Visual Acuity Chart
| Odległość testowa: | 3m |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Wenzhou |
| Brand name: | KESHILONG |
GD8052B LCD Vision Chart, projektor optyczny Rama ze stopu aluminium
| Odległość projekcji: | 30cm |
|---|---|
| Lampa: | DOPROWADZIŁO |
| Rama: | Rama ze stopu aluminium |
30cm Odległość robocza E Chart Tester wizyjny Czarna rama stojaka
| Odległość projekcji: | 30cm |
|---|---|
| Lampa: | DOPROWADZIŁO |
| Rama: | Rama ze stopu aluminium |
Ramka na soczewki optyczne - materiał aluminiowy GD1108A, super lekka ramka optometryczna (PD: 48-70) Pięć kolorów, opakowanie sześciu sztuk
| Substancja chemiczna budząca duże obawy: | NIC |
|---|---|
| Płeć: | Dla obu płci |
| Materiał ramy: | Aluminium |
Dziesiętna rama ze stopu aluminium 30 cm Odwracana podstawka do testera zbliżenia
| Odległość projekcji: | 30 cm i 40 cm |
|---|---|
| Lampa: | DOPROWADZIŁO |
| Rama: | Rama ze stopu aluminium |

