Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ optical frame warmer ] mecz 287 produkty.
Akcesoria do optometrii SS Stojak na narzędzia do naprawy optycznej 9 sztuk szczypiec i 6 śrubokrętów
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Obcęgi: | 9 szt |
| Scewdriver: | 6 szt |
Zestaw soczewek próbnych z błyszczącą srebrną powłoką Optometria, zestaw soczewek próbnych o średnicy 24,5 mm
| Obiektyw: | Szkło |
|---|---|
| Średnica: | 24,5 mm |
| Rodzaj: | Okrągły plastik |
JD-2000B XINYUAN Lensometr optyczny Regulowany czuły ekran dotykowy LCD Automatyczne rozpoznawanie soczewki progresywnej GD6023
| Orzecznictwo: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Dostępny |
| drukarka: | Bez |
Regulowany optyczny obiektyw dotykowy Wrażliwy ekran dotykowy LCD z drukarką GD6023A
| Orzecznictwo: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Dostępny |
| drukarka: | Z |
Funkcja pamięci obiektywu optycznego Obiektyw progresywny Mierzalny Wbudowany tester UV Ekran dotykowy Regulowany wyświetlacz GD6031
| Orzecznictwo: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Dostępny |
| drukarka: | Z |
Obiektywometr optyczny 5,6-calowy ekran dotykowy TFT LCD Test UV i anty-niebieski promień oraz jasność CL-300
| Orzecznictwo: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Dostępny |
| drukarka: | Z |
ARK-810 GD8906 Refraktometr optyczny Szybkie automatyczne skanowanie Przyjazny dla użytkownika projekt
| GR8906: | Auto refraktometr |
|---|---|
| GR8906A: | Ekran dotykowy automatycznego refraktometru |
| GRK8906: | Automatyczny refraktometr / keratometr |
VT-5A Optometria Phoropter View Tester Wysoka dokładność Sprzęt okulistyczny Materiał aluminiowy do sklepu optycznego i Hospita
| kolor: | biały i czarny |
|---|---|
| Jakość: | Najwyższa jakość |
| Moce Kuli: | + 16,75D do 19,00D |
Okulistyczny Centrometr cyfrowego miernika PD z certyfikatem CE ISO GD8400
| Metoda pomiaru: | Metoda koincydencji odbicia światła rogówki |
|---|---|
| Zakres wyświetlania daty: | Lornetka rozstaw źrenic: 44-83 mm |
| Efektywny zakres pomiaru: | Lornetka rozstaw źrenic: 45-82 mm |
Cyfrowa maszyna odległości źrenicy PD HX-400 Błąd zaokrąglenia
| Zakres pomiaru: | Lornetka odległość brodawkowata: 45 ~ 82 MM |
|---|---|
| Zakres uwalniania oczu: | 30 cm ~ ∞ |
| Błąd wyświetlacza: | ≤0,5 mm |

