Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ optical pd meter ] mecz 293 produkty.
Lampa halogenowa o odległości 1,5 m Pilot do projektora z kartą optyczną
| Odległość projekcji: | 2 ~ 7 m |
|---|---|
| Liczba wykresów: | 50 wykresów i 38 masek |
| Powiększenie proekcyjne: | 30X(5M) |
Refraktometr optyczny z automatycznym ręcznym ustawianiem ostrości z odchylanym monitorem LCD
| Moitor: | 7-calowy ekran TFT |
|---|---|
| Wykres: | Automatyczna mgła |
| Drukarka: | automatycznie wycinany papier danych |
2,0 mm źrenica Druk termiczny Refraktometr optyczny Automatyczna mgła
| Moitor: | 5,7-calowy ekran TFT |
|---|---|
| Drukarka: | Drukarka termiczna |
| Wykres: | Automatyczna mgła |
Optyczny refraktometr z ekranem TFT o przekątnej 5,7 cala, automatyczne śledzenie, regulacja nachylenia
| Moitor: | 5,7-calowy ekran TFT |
|---|---|
| Wykres: | Automatyczna mgła |
| Drukarka: | Drukarka termiczna |
Nowoczesny fotel optyczny, gabinet okulistyczny z lampą LED
| Numer modelu: | GD7501 |
|---|---|
| Rozmiar jednostki: | 1200 * 1100 * 1900 mm |
| Rozmiar tabeli: | 400 * 490 * 100 mm |
Obiektyw optyczny o mocy 500 W, obróbka krawędzi skośnych, do soczewek szklanych CR39
| Średnica soczewki: | 22 ~ 100 mm |
|---|---|
| Średnica koła: | 100 MM |
| Prędkość koła: | 16,7 m / s |
Soczewki plastikowe / szklane Rowek soczewki optycznej Moc 80 W Kompaktowy rozmiar GD3600A
| Obiektyw: | CR39, szkło, soczewki PC |
|---|---|
| Głębokość rowka: | 0 ~ 0,7 mm |
| Szerokość rowka: | 0,65 mm |
Typ panelu B Automatyczny rowek do soczewek, model maszyny optycznej GD3600ATG
| Obiektyw: | CR39 |
|---|---|
| Głębokość rowka: | 0 ~ 0,7 mm |
| Szerokość rowka: | 0,6 mm |
Premium optyczny rowek soczewki 0 - 0,7 mm głębokość rowka Zatwierdzony przez FDA GD3601B
| Obiektyw: | CR39 |
|---|---|
| Głębokość rowka: | 0 ~ 0,7 mm |
| Szerokość rowka: | 0,6 mm |
Ogrzewacz ramy optycznej z regulacją temperatury 2,0 m / s Przepływ powietrza z koncentratorem ciepła
| Moc grzania: | 480w |
|---|---|
| Natężenie przepływu powietrza: | 2,0 m / s |
| Częstotliwość znamionowa: | 50 / 60Hz |

