Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ optical pd meter ] mecz 293 produkty.
Obrót obiektywu o 360 ° Uniwersalna ramka próbna Typ UB3 Lekki GD1101
| Zakres PD: | 25 ~ 40 mm |
|---|---|
| Długość świątyni: | Nastawny |
| Wysokość mostka nosa: | 0 ~ 23 mm |
RM9000 Minging Premium Auto refraktometr optyczny Keratometr CE FDA Certyfikowany GR8901 / GRK8901
| GR8901: | bez keratometru |
|---|---|
| GRK8901: | z keratometrem |
| Zakres Sph: | -20,00D- + 20,00D |
Akumulator Anti Blue 400nm UV HEV Light Lens Tester Wskaźnik ładowania interfejsu USB
| Przełącznik: | Włącz, gdy używasz baterii |
|---|---|
| Interfejs USB: | zewnętrzny interfejs zasilania |
| Kontrolka ładowania: | Czerwony wskaźnik w gwiazdce ładowania i zielony wskaźnik w |
Ogrzewacz ramy optycznej gorącego powietrza Wyświetlacz LED Kontrola temperatury Projekt GD3901
| Zasilacz: | AC100-120V / 60 HZ, AC200-240V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc znamionowa (przewody grzejne): | 450 W. |
| Dostępna temperatura: | 70–130 ° C |
Sprzęt do obrzeży optycznych 400VA, nowy system zasilania wodą optyczną Auto Edger
| Średnica soczewki: | 8–80 mm |
|---|---|
| Średnica koła: | 100 MM |
| Prędkość koła: | 16,7 m / s |
Metalowa osłona Podgrzewacz ramy optycznej 580W Częstotliwość znamionowa 50/60 Hz GD3903A
| Moc grzania: | 580 W. |
|---|---|
| Natężenie przepływu powietrza: | 4m / s |
| Częstotliwość znamionowa: | 50 / 60Hz |
Akcesoria do optometrii SS Stojak na narzędzia do naprawy optycznej 9 sztuk szczypiec i 6 śrubokrętów
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Obcęgi: | 9 szt |
| Scewdriver: | 6 szt |
Zestaw soczewek próbnych z błyszczącą srebrną powłoką Optometria, zestaw soczewek próbnych o średnicy 24,5 mm
| Obiektyw: | Szkło |
|---|---|
| Średnica: | 24,5 mm |
| Rodzaj: | Okrągły plastik |
Jednostka krzesła okulistycznego wielofunkcyjna kombinacja stołu krzesła stołowego GD7511
| Numer modelu: | GD7511 |
|---|---|
| Rozmiar jednostki: | 1200*1100*1900mm |
| Rozmiar tabeli: | 400*490*100mm |
Optyczna automatyczna krawędź soczewki 8 - 80 mm Średnica soczewki / Automatyczny system poprawiania
| Średnica soczewki: | 8–80 mm |
|---|---|
| Średnica koła: | 100 MM |
| Prędkość koła: | 16,7 m / s |

