Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ optical trial frame ] mecz 287 produkty.
2,0 mm źrenica Druk termiczny Refraktometr optyczny Automatyczna mgła
| Moitor: | 5,7-calowy ekran TFT |
|---|---|
| Drukarka: | Drukarka termiczna |
| Wykres: | Automatyczna mgła |
Optyczny refraktometr z ekranem TFT o przekątnej 5,7 cala, automatyczne śledzenie, regulacja nachylenia
| Moitor: | 5,7-calowy ekran TFT |
|---|---|
| Wykres: | Automatyczna mgła |
| Drukarka: | Drukarka termiczna |
Nowoczesny fotel optyczny, gabinet okulistyczny z lampą LED
| Numer modelu: | GD7501 |
|---|---|
| Rozmiar jednostki: | 1200 * 1100 * 1900 mm |
| Rozmiar tabeli: | 400 * 490 * 100 mm |
Obiektyw optyczny o mocy 500 W, obróbka krawędzi skośnych, do soczewek szklanych CR39
| Średnica soczewki: | 22 ~ 100 mm |
|---|---|
| Średnica koła: | 100 MM |
| Prędkość koła: | 16,7 m / s |
Typ panelu B Automatyczny rowek do soczewek, model maszyny optycznej GD3600ATG
| Obiektyw: | CR39 |
|---|---|
| Głębokość rowka: | 0 ~ 0,7 mm |
| Szerokość rowka: | 0,6 mm |
Premium optyczny rowek soczewki 0 - 0,7 mm głębokość rowka Zatwierdzony przez FDA GD3601B
| Obiektyw: | CR39 |
|---|---|
| Głębokość rowka: | 0 ~ 0,7 mm |
| Szerokość rowka: | 0,6 mm |
35wv Szlifierka optyczna Auto Edger Instrukcja do sklepów z okularami
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Model: | GD3101A |
| PAKOWANIE Wymiar: | 41 * 27 * 30 cm |
Pozycjonowana przez CE dwuogniskowa blokada układu soczewki optycznej
| Model: | GD3302B |
|---|---|
| moc: | 1,5 W. |
| Soczewka dwuogniskowa: | można ustawić |
Narzędzia optyka o zwiększonej gęstości Optyczne antypoślizgowe podkładki blokujące soczewki
| Ilość: | 1000 sztuk / rolka |
|---|---|
| Gęstość: | Ulepszony |
| Kolor padów: | Czerwony |
Optyczna cyfrowa linijka Pd 23A 12v LCD Optometry Pd Meter
| Pomiar wnz: | Lornetka/monookular |
|---|---|
| Pomiar VD: | Do dyspozycji |
| Automatyczne wyłączanie: | Do dyspozycji |

