Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ optical trial frame ] mecz 287 produkty.
Działalność domowa Cyfrowy czyściciel ultradźwiękowy 3.5L Do zegarków / okularów i ram optycznych GD3710
| Pojemność: | 800ml |
|---|---|
| Władza: | 48 W |
| aplikacja: | Okulary oglądają Jelwery |
Akcesoria do optometrii wewnętrznej linii do ramy z połową obręczy 8 sztuk w opakowaniu
| Średnica 0,5 mm: | 20m |
|---|---|
| Średnica 0,6: | 20m |
| Średnica 0,47: | 10m |
当前域名或者端口未绑定,请到后台绑定,该消息可以在后台自定义!
| Pomiar PD: | Lornetka / Monokular |
|---|---|
| Pomiar VD: | Dostępny |
| Automatyczne wyłączanie: | Dostępny |
Lensometr optyczny PD Tester UV Pomiarowy lensometr optyczny z 7-calowym dotykowym ekranem LCD GD6038 / GD6038A
| Orzecznictwo: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Dostępny |
| drukarka: | Opcjonalny |
Refraktometr optyczny FA-6500 5,7 '', uchylny, kolorowy dotykowy ekran LCD GD8907
| Numer modelu: | FA-6500 |
|---|---|
| Dokładność pomiaru: | 0,25D |
| Zakres Sph: | -20,00D- + 20,00D |
Sprzęt do obrzeży optycznych 400VA, nowy system zasilania wodą optyczną Auto Edger
| Średnica soczewki: | 8–80 mm |
|---|---|
| Średnica koła: | 100 MM |
| Prędkość koła: | 16,7 m / s |
Akcesoria do optometrii SS Stojak na narzędzia do naprawy optycznej 9 sztuk szczypiec i 6 śrubokrętów
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Obcęgi: | 9 szt |
| Scewdriver: | 6 szt |
JD-2000B XINYUAN Lensometr optyczny Regulowany czuły ekran dotykowy LCD Automatyczne rozpoznawanie soczewki progresywnej GD6023
| Orzecznictwo: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Dostępny |
| drukarka: | Bez |
Regulowany optyczny obiektyw dotykowy Wrażliwy ekran dotykowy LCD z drukarką GD6023A
| Orzecznictwo: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Dostępny |
| drukarka: | Z |
Funkcja pamięci obiektywu optycznego Obiektyw progresywny Mierzalny Wbudowany tester UV Ekran dotykowy Regulowany wyświetlacz GD6031
| Orzecznictwo: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Dostępny |
| drukarka: | Z |

