Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ optometrist tools and equipment ] mecz 252 produkty.
Zestaw prętów Optometry HVB-22 Nice Bamboo Storage Case
| Materiał: | drewniany |
|---|---|
| Pionowa dioptria: | 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 (łącznie 11 dioptrii). |
| walizka: | drewniany |
Stół do instrumentów optometrycznych z silnikiem prądu przemiennego 40*48 CM
| Silnik: | Silnik prądu przemiennego o dużej mocy |
|---|---|
| Rozmiar tabeli: | 40*48 CM |
| Maksymalne obciążenie: | 75kgs |
Binokularowy monokularowy cyfrowy pupilometr z baterią AA
| Pomiar wnz: | Lornetka/monookular |
|---|---|
| Pomiar VD: | Do dyspozycji |
| Automatyczne wyłączanie: | Do dyspozycji |
CL-300 Optyczny miernik soczewki 0,01D Jednorazowe/kontynuacyjne pomiary PD 0.1mm Drukarka do wyboru
| Minimalny podział PD: | 0,1 mm |
|---|---|
| Zakres pomiaru: | 0 do ±25D |
| Dokładność: | ±0,12D |
Czarno-czerwona skórzana oprawa okulistyczna na dwa instrumenty automatyczny Phoropter
| System sterowania tabletami: | oprócz panelu operacyjnego można nim sterować za pomocą tabletu |
|---|---|
| Automatyczne ruchome ramię foroptera: | lewo i prawo |
| Aluminiowa kolumna: | rusz się w górę i w dół |
Egzamin okulistyczny Okulistyczny podgrzewacz ramki 500W 100 stopni
| Zasilacz: | AC100-120V / 60 HZ, AC200-240V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc znamionowa (przewody grzejne): | 250 W. |
| Dostępna temperatura: | 80–130 ° C |
Powiększenie 5X Weterynaryjna okulistyczna lampa szczelinowa 0,2 mm Minimalna szerokość szczeliny
| Model: | GD9103 |
|---|---|
| Podanie: | Szpitale i sklepy optyczne |
| Długość szczeliny: | 5-11 mm |
Optyczna automatyczna krawędź soczewki 8 - 80 mm Średnica soczewki / Automatyczny system poprawiania
| Średnica soczewki: | 8–80 mm |
|---|---|
| Średnica koła: | 100 MM |
| Prędkość koła: | 16,7 m / s |
Cyfrowy ultradźwiękowy środek czyszczący Premium SS do okularów Jelwery Watch GD3702B
| Pojemność: | 600 ml |
|---|---|
| moc: | 70 |
| Zastosowanie: | Okulary Oglądaj Jelwery |
GD3705 Kompaktowy ultradźwiękowy środek do czyszczenia okularów Niezwykły efekt czyszczenia
| Pojemność: | 615 ml |
|---|---|
| moc: | 30 W. |
| Zastosowanie: | Okulary Oglądaj Jelwery |

