Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ optometrist tools and equipment ] mecz 252 produkty.
Zestaw soczewek próbnych klasy 266PCS z obręczą metalową w skórzanym etui, błyszczące srebro / złocenie, soczewki okularów GPJ8266
| Obręcz: | Metal |
|---|---|
| Obiektyw: | Szkło |
| Kolor obręczy: | Srebrne złoto |
Medyczne akcesoria chirurgiczne EMT do optometrii Penlight
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| Bateria: | 2 baterie AAA |
| światło: | Dioda LED |
Soczewki próbne z tworzywa sztucznego Bar Board Akcesoria do optometrii
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| Obiektyw: | 2 pary |
| Dioptria: | + -0,50 |
Zestaw statywów do optycznej retinoskopii okulistycznej Akcesoria do optometrii
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| Obiektyw: | 2 pary |
| Dioptria: | + -0,50 |
Zestaw stojaków na soczewki do retinoskopii oftalmicznej Akcesoria do optometrii
| Materiał: | drewniany |
|---|---|
| Obiektyw: | 4 szt |
| Dioptria: | + -4,00 ~ + -10,00 |
Akcesoria do optometrii SS Stojak na narzędzia do naprawy optycznej 9 sztuk szczypiec i 6 śrubokrętów
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Obcęgi: | 9 szt |
| Scewdriver: | 6 szt |
Podgrzewana myjka ultradźwiękowa SU304 ze stali nierdzewnej 3L do narzędzi stomatologicznych GD3706
| Pojemność: | 3L |
|---|---|
| moc: | 170 W. |
| Zastosowanie: | Okulary Oglądaj Jelwery |
Narzędzie do optycznej soczewki krzyżowej -0,25 -0,50 Akcesoria do optometrii
| Materiał: | szklany obiektyw |
|---|---|
| Obiektyw: | 3 SZT |
| walizka: | Aluminium |
Ramka do próbnych soczewek uniwersalna optyczna, narzędzie okulistyczne, w pełni regulowana, lekka GD1101-I
| Zakres PD: | 48 ~ 80 mm |
|---|---|
| długość świątyni: | 98 ~ 135 mm |
| Wysokość grzbietu nosa: | 0 ~ 14 mm |
当前域名或者端口未绑定,请到后台绑定,该消息可以在后台自定义!
| Pomiar PD: | Lornetka / Monokular |
|---|---|
| Pomiar VD: | Dostępny |
| Automatyczne wyłączanie: | Dostępny |

