Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ optometrist tools and equipment ] mecz 252 produkty.
Okulistyczne narzędzie do pomiaru PD GD8401, cyfrowy Pupilometer o wysokiej dokładności
| Efektywny zakres pomiarowy: | dwuoczna odległość źrenic 45 ~ 82 mm |
|---|---|
| Zakres uwalniania oczu: | 30 cm ~ ∞ |
| Błąd wyświetlacza: | ≤0,5 mm |
Keshilong Narzędzie do pomiaru odległości źrenic Światło refrakcyjne na rogówkę GD8407
| Nazwa handlowa: | Keshilong |
|---|---|
| Model: | GD8407 |
| kolor: | Biały |
Oftalmoskop i retinoskop 5VA Sprzęt do diagnostyki pasmowej z akumulatorem halogenowym
| Odległość robocza: | 1m |
|---|---|
| Źródło oświetlenia: | Mini-halogenowa lampa 3,6 V, 2,6 W. |
| Zasilacz: | AC 220 V / 50 Hz lub 110 V / 60 Hz |
Sprzęt optometryczny Auto Phoropter Digital View Tetser Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
| Model: | GD8803A |
|---|---|
| Oś cylindra: | 0 ~ 180 ° (1 ° / 5 °) |
| Pryzmat: | (Prawa 3 BU, 6 BU), (Lewe 3 BD, 10 BI) |
Mingsing CM-1900P Bezprzewodowy zdalny sprzęt okulistyczny 19-calowy wyświetlacz 2m do 7m Odległość robocza
| Ekran: | 19 '' |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Dystans: | 2-7m |
Optometryczny foropter manualny VT-5A, sprzęt do badania oczu, kształt motyla
| kolor: | biały / czarny do wyboru |
|---|---|
| Akcesoria: | Pręt do pomiaru bliskiego punktu, karta punktu bliskiego, śruba mocująca, pudełko z akcesoriami, osł |
| SPH: | + 16,75D do 19,00DD |
Sprzęt do obrzeży optycznych 400VA, nowy system zasilania wodą optyczną Auto Edger
| Średnica soczewki: | 8–80 mm |
|---|---|
| Średnica koła: | 100 MM |
| Prędkość koła: | 16,7 m / s |
VT-5E Handheld Phoropter, Precyzyjny pomiar sprzętu okulistycznego
| kolor: | Czarny lub biały dla opcji |
|---|---|
| Jakość: | Najwyższa jakość |
| Moce Kuli: | + 16,75D do 19,00D |
Sprzęt do obrzeży soczewek o wysokiej dokładności, automatyczna krawędź soczewki o wadze 49 kg
| Średnica soczewki: | 22 ~ 100 mm |
|---|---|
| Średnica koła: | 100 MM |
| Prędkość koła: | 16,7 m / s |
Przenośna lampa szczelinowa do okularu 12,5X, sprzęt okulistyczny Długość szczeliny 1-14 mm
| Powiększenie: | 6X, 10X, 16X, 25X, 40X |
|---|---|
| Okular: | 12,5X |
| Długość szczeliny: | 1-14 mm |

