Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ retinoscope and ophthalmoscope set ] mecz 287 produkty.
Suproe LED Visual Tester Panel o przekątnej 23,6 cala Instrumenty optyczne o długości od 3 m do 6 m
| Ekran: | 23,6 cala |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Dystans: | 3-6 mln |
Cyfrowy automatyczny miernik soczewek PD UV Anti Blue Ray Lens Measurement
| Typ monitora: | Kolorowy ekran dotykowy |
|---|---|
| Drukarka PD i UV: | Dołączony |
| Soczewka progresywna: | Mierzalne |
Automatyczny projektor wykresów optycznych wysokiej rozdzielczości z pilotem GD8600
| Ekran: | 17 '' |
|---|---|
| kolor: | Biały |
| Polaryzacja: | tak |
Instrumenty okulistyczne Wykres ostrości wzroku LCD 16/9 Szeroki ekran
| Ekran: | 19 '' |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Dystans: | 1-5m |
Instrumenty okulistyczne Auto Chart Projektor LCD Vision Chart 21-calowy ekran GD8602B
| Ekran: | 21 '' |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Dystans: | 1-5m |
Lensometr ręczny NJC-6 Zewnętrzny typ odczytu 2 baterie AA Lensometr optyczny Maks. Średnica obiektywu 100 mm Zatwierdzony przez CE
| Zakres mocy: | 0 ~ ± 25,00D |
|---|---|
| Pryzmat: | Krok 0 ~ 10 △, 1 △ |
| Czytanie: | Typ zewnętrzny |
Mingsing CM-1900P Bezprzewodowy zdalny sprzęt okulistyczny 19-calowy wyświetlacz 2m do 7m Odległość robocza
| Ekran: | 19 '' |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Dystans: | 2-7m |
Sklep optyczny dla dzieci AC220V 4m 19-calowy wykres widzenia LCD
| Ekran: | 19 '' |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Dystans: | 2-7m |
Czarno-biały Optometry Phoropter Całkowicie uszczelniony Tester wizyjny GD8704
| kolor: | Czarny lub biały dla opcji |
|---|---|
| Jakość: | Najwyższa jakość |
| Moce Kuli: | + 16,75D do 19,00D |
W pełni uszczelniony foropter okulistyczny 330 * 400 * 100 mm Wymiar ze światłem GD8704A
| kolor: | Czarny lub biały dla opcji |
|---|---|
| Jakość: | Najwyższa jakość |
| Moce Kuli: | + 16,75D do 19,00D |

