Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ retinoscope and ophthalmoscope set ] mecz 287 produkty.
Automatyczny refraktometr XINYUAN FA-6100, sprzęt okulistyczny z keratometrem Kolorowa drukarka termiczna 5,7 "TFT LCD
| FA-6100: | GR8905 bez keratometru |
|---|---|
| FA-6100A: | GRK8905 z keratometrem |
| Zakres Sph: | -20,00D- + 20,00D |
Oprawka do okularów grzewczych o mocy 480W, oprawka do okularów na gorące powietrze
| Moc grzania: | 480w |
|---|---|
| Natężenie przepływu powietrza: | 2,0 m / s |
| Częstotliwość znamionowa: | 50 / 60Hz |
Ceramiczna grzałka do okularów grzewczych Efektywny kosztowo zgodnie z FDA GD3900A
| Zasilacz: | AC100-120V / 60 HZ, AC200-240V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc znamionowa (przewody grzejne): | 500 W. |
| Dostępna temperatura: | 80–130 ° C |
Plastikowa grzałka do okularów Maszyna do podgrzewania okularów optycznych GD3900B
| Zasilacz: | AC100-120V / 60 HZ, AC200-240V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc znamionowa (przewody grzejne): | 500 W. |
| Dostępna temperatura: | 80–130 ° C |
Wysokowydajny ocieplacz do oprawek optycznych, podgrzewacz do soczewek okularowych z obsługą CE GD3902
| Zasilacz: | AC100-120V / 60 HZ, AC200-240V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc znamionowa (przewody grzejne): | 450 W. |
| Dostępna temperatura: | 70–130 ° C |
XINYUAN FA-6000A 5,6-calowy kolorowy optyczny refraktometr LCD 16KGS Sterowanie jedną ręką z drukarką termiczną
| GR8903: | bez keratometru |
|---|---|
| Zakres Sph: | -20,00D- + 20,00D |
| Ekran: | 5,7 cala TFT LCD |
XINYUAN FA-6100K Auto refraktometr Keratometr 7-calowy ekran LCD w ramach wbudowanej drukarki AUTO pomiar PD GRK8905
| Numer modelu: | FA-6100K (GRK8905) |
|---|---|
| Pokaz: | 7-calowy ekran LCD |
| SPH: | -20D ~ + 20D |
Monitor LCD Vision Chart Projektor Auto Chart 23-calowy panel wyświetlacza GD8603
| Model: | GD8603 |
|---|---|
| Płyta: | 23 cale |
| Podziałka pikseli: | 0,2715 mm |
PD 58 - 66mm Uniwersalna rama próbna Precyzyjny pomiar Kolor zielony GD1106A
| kolor: | Zielony, różowy |
|---|---|
| Obręcz: | Full Rim |
| Pudełko: | 5 sztuk w jednym pudełku |
1.5 - 7m Projektor do badania ostrości wzroku, cyfrowy wykres ostrości wzroku
| Odległość projekcyjna: | 1,5-7 m |
|---|---|
| Liczba wykresów: | 30 |
| Powiększenie ochronne: | 30x |

