Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ retinoscope and ophthalmoscope set ] mecz 287 produkty.
Sprzęt optometryczny Auto Phoropter Digital View Tetser Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
| Model: | GD8803A |
|---|---|
| Oś cylindra: | 0 ~ 180 ° (1 ° / 5 °) |
| Pryzmat: | (Prawa 3 BU, 6 BU), (Lewe 3 BD, 10 BI) |
9,7-calowy ekran dotykowy Optometria Phoropter Kompleksowy refraktometr Gigital View Tester
| Model: | GD8805 |
|---|---|
| Oś cylindra: | 0 ~ 180 ° (1 ° / 5 °) |
| Pryzmat: | 0 ~ 20 |
Ogrzewacz ramy optycznej gorącego powietrza Wyświetlacz LED Kontrola temperatury Projekt GD3901
| Zasilacz: | AC100-120V / 60 HZ, AC200-240V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc znamionowa (przewody grzejne): | 450 W. |
| Dostępna temperatura: | 70–130 ° C |
Czarno-czerwona skórzana oprawa okulistyczna na dwa instrumenty automatyczny Phoropter
| System sterowania tabletami: | oprócz panelu operacyjnego można nim sterować za pomocą tabletu |
|---|---|
| Automatyczne ruchome ramię foroptera: | lewo i prawo |
| Aluminiowa kolumna: | rusz się w górę i w dół |
Aluminiowa obudowa Szkło K9 Trial Frame Pionowy pryzmat 0,12 dioptrii
| Materiał: | SZKŁO K9 |
|---|---|
| Dioptria: | 0,12, 0,25-10,00 w 0,25 krokach. |
| walizka: | Aluminiowa obudowa |
Lampa halogenowa o odległości 1,5 m Pilot do projektora z kartą optyczną
| Odległość projekcji: | 2 ~ 7 m |
|---|---|
| Liczba wykresów: | 50 wykresów i 38 masek |
| Powiększenie proekcyjne: | 30X(5M) |
Automatyczny refraktometr z ekranem LCD TFT o przekątnej 5,6 cala, odległość od wierzchołka 12 mm
| Moitor: | 5,6-calowy ekran TFT |
|---|---|
| Wykres: | Automatyczna mgła |
| Drukarka: | automatycznie wycinany papier danych |
Akcesoria do optometrii SS Stojak na narzędzia do naprawy optycznej 9 sztuk szczypiec i 6 śrubokrętów
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Obcęgi: | 9 szt |
| Scewdriver: | 6 szt |
Sprzęt optometryczny z zieloną diodą LED, optometryczny obiektyw przyrządy
| Orzecznictwo: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | Dostępny |
| drukarka: | Z |
Powiększenie 5X Weterynaryjna okulistyczna lampa szczelinowa 0,2 mm Minimalna szerokość szczeliny
| Model: | GD9103 |
|---|---|
| Podanie: | Szpitale i sklepy optyczne |
| Długość szczeliny: | 5-11 mm |

