Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ optical lens edger ] mecz 287 produkty.
Przyrządy optyczne Auto Lens Edger Alumimum Cover Design GD3104B
| Lewe koło: | 180 # szorstkie mieszkanie |
|---|---|
| Prawe koło: | 240 # wykończenie i V. |
| GD3104B: | Plastikowa pokrywka |
Pozycjonowana przez CE dwuogniskowa blokada układu soczewki optycznej
| Model: | GD3302B |
|---|---|
| moc: | 1,5 W. |
| Soczewka dwuogniskowa: | można ustawić |
Zestaw soczewek próbnych do kliniki optometrii i optyki do badania wzroku, futerał na soczewki próbne GLJ8266-I, soczewka optyczna wysokiej jakości
| Materiał obręczy: | Metal |
|---|---|
| Obiektyw: | minerał |
| walizka: | Aluminium |
Soczewki plastikowe / szklane Rowek soczewki optycznej Moc 80 W Kompaktowy rozmiar GD3600A
| Obiektyw: | CR39, szkło, soczewki PC |
|---|---|
| Głębokość rowka: | 0 ~ 0,7 mm |
| Szerokość rowka: | 0,65 mm |
Premium optyczny rowek soczewki 0 - 0,7 mm głębokość rowka Zatwierdzony przez FDA GD3601B
| Obiektyw: | CR39 |
|---|---|
| Głębokość rowka: | 0 ~ 0,7 mm |
| Szerokość rowka: | 0,6 mm |
Regulowany rowek na soczewkę optyczną do soczewek CR39 i szklanych GD3601A
| Obiektyw: | CR39, szkło |
|---|---|
| Głębokość rowka: | 0 ~ 0,7 mm |
| Szerokość rowka: | 0,65 mm |
Ręczna regulowana maszyna do rowkowania z soczewkami optycznymi NH-800AX GD3602
| Obiektyw: | CR39, szklane soczewki |
|---|---|
| Głębokość rowka: | 0 ~ 0,7 mm |
| Szerokość rowka: | 0,65 mm |
Automatyczny rowek do soczewek optycznych Trwałe części zamienne ze stali nierdzewnej GD3602A
| Obiektyw: | CR39, szklane soczewki |
|---|---|
| Głębokość rowka: | 0 ~ 0,7 mm |
| Szerokość rowka: | 0,65 mm |
Łatwy do noszenia zestaw do próbnej optometrii 158 szt. Dokładne akcesoria do soczewek optycznych: czarny, PH, szczelinowy, czerwony, matowy,
| Materiał obręczy: | Metal |
|---|---|
| Obiektyw: | minerał |
| walizka: | Aluminium |
Narzędzia optyka o zwiększonej gęstości Optyczne antypoślizgowe podkładki blokujące soczewki
| Ilość: | 1000 sztuk / rolka |
|---|---|
| Gęstość: | Ulepszony |
| Kolor padów: | Czerwony |

