Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ optical lens edger ] mecz 287 produkty.
JIANPENG Optometry Soczewka próbna 40 SZTUK Aluminiowa obudowa Klinika Optometria Próbna soczewka Zestaw Metalowy obręcz Materiał Bardzo trwały
| Materiał obręczy: | Metal |
|---|---|
| Obiektyw: | minerał |
| walizka: | Aluminium |
Zestaw soczewek optycznych klasy 232 PCS Metalowa obręcz Błyszczące srebro / złoto
| Obręcz: | Metal |
|---|---|
| Obiektyw: | Szkło |
| Kolor obręczy: | Srebrne złoto |
Zestaw soczewek próbnych klasy 266PCS z obręczą metalową w skórzanym etui, błyszczące srebro / złocenie, soczewki okularów GPJ8266
| Obręcz: | Metal |
|---|---|
| Obiektyw: | Szkło |
| Kolor obręczy: | Srebrne złoto |
-0,50 -0,75 Zestaw pryzmatów optycznych Soczewka ze szkła oftalmicznego
| Materiał soczewki: | Szkło |
|---|---|
| walizka: | Aluminiowa obudowa |
| Dioptria: | -0,25, -0,50, -0,75, -1,00 |
AC110V Maszyna do cięcia soczewek okularowych Maszyna do cięcia soczewek 120W
| Napięcie:: | 220V/50Hz lub 110V/60Hz |
|---|---|
| Moc produktu: | 120WW |
| Wielkość opakowania:: | 280*235*270mm |
COT-L800 7-calowy ekran Automatyczny pomiar soczewek optycznych z kolorowym obiektywem
| Orzecznictwo: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | niedostępne |
| Drukarka: | nie |
Obrót obiektywu o 360 ° Uniwersalna ramka próbna Typ UB3 Lekki GD1101
| Zakres PD: | 25 ~ 40 mm |
|---|---|
| Długość świątyni: | Nastawny |
| Wysokość mostka nosa: | 0 ~ 23 mm |
Oprawki okularów próbnych o prostej konstrukcji, oprawki do okularów optycznych z tytanu
| Zakres PD: | 54 ~ 70 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stop tytanu i plastik |
| Część regulowana: | Oś / noga / nosek |
Ogrzewacz ramy optycznej z regulacją temperatury 2,0 m / s Przepływ powietrza z koncentratorem ciepła
| Moc grzania: | 480w |
|---|---|
| Natężenie przepływu powietrza: | 2,0 m / s |
| Częstotliwość znamionowa: | 50 / 60Hz |
Grzałka ramy optycznej o stałej temperaturze Instrumenty okulistyczne GD3908
| Zasilacz: | AC100-120V / 60 HZ, AC200-240V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 600 W. |
| Moc znamionowa (silnik): | 6 W. |

