Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ optical lens edger ] mecz 287 produkty.
Okulistyczna optyczna tytanowa uniwersalna oprawka próbna, regulowana
| Zakres PD: | 48 ~ 80 mm (łącznie oba oczy) |
|---|---|
| Długość świątyni: | 98 ~ 135 mm |
| Wysokość mostka nosa: | 0 ~ 14 mm |
Zestaw soczewek próbnych z błyszczącą srebrną powłoką Optometria, zestaw soczewek próbnych o średnicy 24,5 mm
| Obiektyw: | Szkło |
|---|---|
| Średnica: | 24,5 mm |
| Rodzaj: | Okrągły plastik |
Optyczna uniwersalna rama próbna Długość zausznika 98 - 135 mm W pełni regulowana konstrukcja
| Zakres PD: | 24 ~ 40 mm (z każdej strony), 48 ~ 80 mm (łącznie oba oczy) |
|---|---|
| Długość świątyni: | 98 ~ 135 mm |
| Wysokość mostka nosa: | 0 ~ 14 mm |
Narzędzia okulistyczne do materiałów niekorozyjnych, maszyna do rowkowania soczewek GD3600
| Obiektyw: | CR39, szklane soczewki |
|---|---|
| Głębokość rowka: | 0 ~ 0,7 mm |
| Szerokość rowka: | 0,65 mm |
Typ panelu B Automatyczny rowek do soczewek, model maszyny optycznej GD3600ATG
| Obiektyw: | CR39 |
|---|---|
| Głębokość rowka: | 0 ~ 0,7 mm |
| Szerokość rowka: | 0,6 mm |
Doskonała precyzja Auto Lens Groover 1,5 - 11 mm Grubość soczewki 17 * 21 * 15 cm
| Obiektyw: | CR39 |
|---|---|
| Głębokość rowka: | 0 ~ 0,7 mm |
| Szerokość rowka: | 0,6 mm |
Zestaw soczewek do badań optometrycznych z aluminiową obudową
| Obrzeże: | Metal |
|---|---|
| Obiektyw: | Szkło |
| RYM COLOR: | Srebrne/złoto |
Zestaw soczewek próbnych JIANPENG 266 SZT. Zestaw plastikowych soczewek próbnych z tworzywa sztucznego Lekki z aluminiową obudową Certyfikat FDA
| Obręcz: | Plastikowy |
|---|---|
| Kolor obręczy: | Czerwony czarny |
| Materiał obudowy: | Alumium |
Lab Hydrofobowe podkładki blokujące Optyczne, lekkie podkładki blokujące soczewki
| Ilość: | 1000 sztuk / rolka |
|---|---|
| Gęstość: | Hydrofobowe |
| Kolor padów: | ciemny niebieski |
Błyszcząca srebrna maszyna do rowkowania soczewek, automatyczna rowkarka soczewki 0,65 mm szerokość rowka
| Obiektyw: | CR39 |
|---|---|
| Głębokość rowka: | 0 ~ 0,7 mm |
| Szerokość rowka: | 0,65 mm |

