Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ optical lens edger ] mecz 287 produkty.
2,0 mm źrenica Druk termiczny Refraktometr optyczny Automatyczna mgła
| Moitor: | 5,7-calowy ekran TFT |
|---|---|
| Drukarka: | Drukarka termiczna |
| Wykres: | Automatyczna mgła |
Optyczny refraktometr z ekranem TFT o przekątnej 5,7 cala, automatyczne śledzenie, regulacja nachylenia
| Moitor: | 5,7-calowy ekran TFT |
|---|---|
| Wykres: | Automatyczna mgła |
| Drukarka: | Drukarka termiczna |
AR-7610 Optyczny miernik autorefrakcji Automatyczny pomiar Unikalne wrażenie obrazowania
| Moitor: | 5,7-calowy ekran TFT |
|---|---|
| Wykres: | Automatyczna mgła |
| Drukarka: | Drukarka termiczna |
Przenośna lampa szczelinowa ML-5S1 Aluminiowy futerał do przenoszenia, w kolorach czarnym i białym Soczewka obiektywu: 1X
| Typ mikroskopu: | Zbieżny stereoskop |
|---|---|
| Powiększenie obiektywu: | TRZY kroki powiększenia bębna |
| Oko: | 10X,16X |
Stacja kontroli soczewek 3 w 1 Podświetlenie LED i soczewka o dużym powiększeniu Regulowana pochylona podstawa Progresywny tester soczewek
| Moc: | Zasilacz 5V/2A DC |
|---|---|
| Wymiar: | 230*150*320mm |
| Waga: | 1,65 kg |
Nowoczesny fotel optyczny, gabinet okulistyczny z lampą LED
| Numer modelu: | GD7501 |
|---|---|
| Rozmiar jednostki: | 1200 * 1100 * 1900 mm |
| Rozmiar tabeli: | 400 * 490 * 100 mm |
Łatwa obsługa Miernik odległości źrenic, optyczny miernik PD z pomiarem VD
| Pomiar PD: | Lornetka / Monokular |
|---|---|
| Pomiar VD: | Dostępny |
| Automatyczne wyłączanie: | Dostępny |
5V 2A DC Optometria 430nm 4mm Tester soczewki niebieskiego światła Długość fali niebieskiego światła 430nm Światło widzialne 550nm
| Minimalna średnica testu: | 4mm |
|---|---|
| waga: | około 500g |
| Fioletowe światło: | szczytowa długość fali 395nm |
5,7-calowy optyczny refraktometr optyczny z autofokusem
| Numer modelu: | ARK860 (GRK8920) |
|---|---|
| Pokaz: | 5,7-calowy ekran LCD |
| SPH: | -20D ~ + 20D |
AC220V Elektroniczny tester soczewek UV 20W Ultrafioletowy detektor antyradiacyjny
| Funkcja 1: | Test odporności na promieniowanie UV-400 |
|---|---|
| Funkcja 2: | test antyradiacyjny |
| Rozmiar: | 12*28*17 cm |

