Wszystkie produkty
-
Obiektywometr optyczny
-
Refraktometr optyczny
-
Zestaw soczewek do badania optycznego
-
Optometry Phoropter
-
Projektor Auto Chart
-
Uniwersalna rama próbna
-
Cyfrowy miernik PD
-
Krzesło okulistyczne
-
Tabela instrumentów optometrycznych
-
Auto Lens Edger
-
Optyczny rowek soczewki
-
Ogrzewacz ramki optycznej
-
Cyfrowy myjka ultradźwiękowa
-
Okulistyczna lampa szczelinowa
-
Oftalmoskop I Retinoskop
-
Akcesoria do optometrii
-
Adrian, dystrybutor optycznyNa szczęście spotkałem się z zespołem JingGong Optical w MIDO w Mediolanie, teraz wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, są z nich importowane, doskonały zespół i prace. -
JaneWypróbowałem refraktor samochodowy JingGong na targach optycznych w Hongkongu, zdecydowałem się użyć ich sprzętu w moim drugim sklepie, do tej pory wszystkie moje 10 sklepów w Albanii używają tylko JingGong Optical, nawet w przypadku małych części mogą mi dać świetną jakość w rozsądnej cenie -
PionWypróbowałem ponad 10 dostawców dla naszej branży instrumentów optycznych, ale JingGong jest najlepszy, mogą dostarczyć prawdziwych profesjonalnych odpowiedzi, aby rozwiązać nasze problemy, polecany dostawca!
słowa kluczowe [ optometrist tools and equipment ] mecz 252 produkty.
Akcesoria do optyki o wysokiej precyzji Gauge Radian Ruler Gauge GD6502
| Indeks: | 1,49, 1,60 |
|---|---|
| Pokaz: | Cyfrowy |
| Szczegóły pakowania: | Plastikowa obudowa, papierowe pudełko |
Zestaw soczewek próbnych JIANPENG Zestaw soczewek progresywnych z optyką 22 soczewki Optyczne soczewki próbne Okulary Ramki GLJ22ADD
| Materiał obręczy: | Metal |
|---|---|
| Obiektyw: | minerał |
| walizka: | Aluminium |
Zestaw soczewek próbnych do kliniki optometrii i optyki do badania wzroku, futerał na soczewki próbne GLJ8266-I, soczewka optyczna wysokiej jakości
| Materiał obręczy: | Metal |
|---|---|
| Obiektyw: | minerał |
| walizka: | Aluminium |
Zestaw soczewek do badań optometrycznych z aluminiową obudową
| Obrzeże: | Metal |
|---|---|
| Obiektyw: | Szkło |
| RYM COLOR: | Srebrne/złoto |
Stół przyrządów elektrycznych silnika prądu przemiennego, stół okulistyczny GD7006A
| Silnik: | Silnik AC o dużej mocy |
|---|---|
| Rozmiar tabeli: | 90 * 46 cm |
| Maksymalne obciążenie: | 65 kg |
Badanie oczu 140 stopni Sprzęt okulistyczny Grzałka do okularów 250W
| Zasilacz: | AC100-120V / 60 HZ, AC200-240V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc znamionowa (przewody grzejne): | 250 W. |
| Dostępna temperatura: | 80–130 ° C |
Przenośna okulistyczna lampa szczelinowa ± 7D z kompensacją dioptrii Medyczny sprzęt diagnostyczny
| Rodzaj: | Sprzęt okulistyczny |
|---|---|
| Imię: | Przenośna lampa szczelinowa |
| Powiększenie: | 10X, 16X |
VT-5A Optometria Phoropter View Tester Wysoka dokładność Sprzęt okulistyczny Materiał aluminiowy do sklepu optycznego i Hospita
| kolor: | biały i czarny |
|---|---|
| Jakość: | Najwyższa jakość |
| Moce Kuli: | + 16,75D do 19,00D |
Uchwyt obiektywu Akcesoria do optometrii na 4 sztuki soczewek
| Materiał: | drewniany |
|---|---|
| Obiektyw: | -0,25, -0,50, -1,00 |
| walizka: | drewniany |
Zmotoryzowany stolik optometryczny Biały / Kolor niestandardowy Standard ISO GD7001
| Silnik: | Silnik AC o dużej mocy |
|---|---|
| Rozmiar tabeli: | 40 * 48 CM |
| Maksymalne obciążenie: | 65 kg |

